Mikela da Luka v časopisu Glanc!

 

V aktuálním červnovém časopise Glanc najdete rozhovor s naší Mikelou.

Mikela se se čtenářkami a čtenáři Glancu podělila o svou inspirativní cestu od biologie přes tvorbu webových stránek až k módnímu návrhářství, které ji naprosto pohltilo.

V rozhovoru Mikela mluví o tom, jak propojuje digitální svět s textilní tvorbou tak, že její návrhy jsou osvěžujícím vánkem individuality ve světě unifikace.

Mikela vždy zdůrazňuje, že její šaty jsou navrženy tak, aby byly nejen hezké a pohodlné, ale aby i lichotily ženám všech věkových kategorií a postav. Její šaty tak umožňují každé ženě cítit se sebevědomě a pohodlně bez ohledu na konfekční velikost.

Michaela také v rozhovoru sdílí svůj přístup k návrhářství - těží z jednoduchosti a adaptability. Její šaty jsou navrženy tak, aby sloužily v různých situacích - od formálních akcí po běžné nošení. Tento přístup umožňuje našim zákaznicím maximálně využít každý kousek oblečení a přitom vypadat vždy dobře.

Pokud jste zatím neměli možnost přečíst si celý rozhovor, doporučujeme vám pořídit si nejnovější červnové číslo časopisu Glanc a dozvědět se více o inspirativní cestě naší návrhářky a jejím jedinečném přístupu k módnímu návrhářství.